Używając pomiższego formularza mogą państwo złożyć życzenia za pośrednictwem naszych prezenterek
na antenie telewizji TVS. Program Koncert Życzeń nadawany jest w piątki, soboty i niedziele.

Koszt emisji życzeń (brutto): Piątek/Sobota - 100 zł. lub 30 € Niedziela - 123 zł. lub 35 €

Po wypełnieniu formularza na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość
z dalszą instrukcją postępowania.
SZANOWNI PAŃSTWO, NIE POWIADAMIAMY SOLENIZANTÓW/JUBILATÓW O TERMINIE EMISJI ŻYCZEŃ (Państwo wybierają datę) I NIE POTWIERDZAMY WPŁYNIĘCIA WPŁATY.
 
wybierz datę emisji
 
Dane kontaktowe zamawiającego życzenia
Imię zamawiającego:*
Nazwisko zamawiającego:*
Telefon kontaktowy:*
e-mail:*
płatność:*
Dane solenizanta i treść życzeń
Imię i nazwisko solenizanta:*
Treść życzeń:
max. 500 znaków
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez TVS Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji celu w którym zostały podane. Jednocześnie oświadczam, że zostałem /am poinformowany /a, o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TVS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Plac Grunwaldzki 12, 40-126 Katowice.
Wyrażam zgodę na powierzenie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych podmiotom zewnętrznym realizującym zadania zgodnie z obowiązującymi standardami TVS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Plac Grunwaldzki 12, 40-126 Katowice. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie oświadczam, że zostałem /am poinformowany /a, o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email oraz numer telefonu komórkowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednocześnie oświadczam, że zostałem /am poinformowany /a, o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TVS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Plac Grunwaldzki 12, 40-126 Katowice.
*pola wymagane
Uwaga! Jeśli nie otrzymali Państwo potwierdzenia złożenia zamówienia na podany adres e-mail prosimy o kontakt telefoniczny